yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

GÜNDEM ÖZETİ / 28 Nisan 2023

6 Nisan 1920

1- TBMM Lideri Mustafa Şentop, TÜRKPA 12. Genel Konseyinin açılış konuşmasını yapacak.

(TBMM/14.00)

2- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, metroda vatandaşlarla bir ortaya gelecek, Ostim Altıneri Bulvarı’ndaki esnafı, Gelir Yönetimi Misafirhanesi ve Başşehir Öğretmen Konutu’nda kalan depremzedeleri ziyaret edecek, Sincan Belediyesi Fuar Alanı’nda halkla buluşacak.

(Ankara/14.00-19.00)

3- Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun ve Kocaeli mitinglerine katılacak.

(Giresun/13.30/Kocaeli/17.00)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Trambüs seferlerinin başlaması programına katılacak, Şanlıurfa Sürücüler Odası üyeleriyle buluşacak, AK Parti Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışını yapacak.

(Şanlıurfa/13.00/14.00/17.00)

2- Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Bağcılar’da Kentsel Dönüşüm ile teşekkür toplantısına katılacak, Bağcılar, Küçükçekmece ile Esenyurt’ta halka seslenecek.

(İstanbul/10.00-17.30)

3- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa’da sivil toplum kuruluşu liderleri ile kahvaltıya katılacak, esnafa ziyarette bulunacak, Hürriyet Mahallesi’nde lokal açılışı ile mahalle buluşmasına iştirak edecek. Soylu, Bayrampaşa Altıntepsi Mahalle Buluşması ile Sultangazi’de düzenlenecek gençlik buluşmasına katılacak.

(İstanbul/09.00-20.00)

4- GÜZEL Parti Genel Lideri Meral Akşener, İstanbul‘da seçim uyum merkezi açılışına katılacak, Kocaeli Kongre Merkezi’nde vatandaşlara hitap edecek.

(İstanbul/14.30/Kocaeli/17.00)

5- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Şenliği’ni ziyaret edecek, AK Parti Beylikdüzü 3 Kademe ilçe idare konseyleri, mahalle liderleri ve meclis üyeleri ile teşkilat toplantısına katılacak, Beylikdüzü muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanları ile buluşacak.

(İstanbul/11.45/14.30/16.00)

6- AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hayati Yazıcı, valiliği, vilayet başkanlığını, belediyeyi ziyaret edecek, Rizeliler Derneği Buluşması ile Halk Buluşması programlarına katılacak, esnaf ziyaretinde bulunacak.

(Yalova/12.00-18.30)

7- CHP Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun, partisinin Ordu Vilayet Başkanlığında basın toplantısı düzenleyecek.

(Ordu/10.30)

8- Cet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Çankaya Bahçelievler Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulunacak, “Gençlerle Yürüyüş” aktifliğine katılacak.

(Ankara/17.30)

EKONOMİ FİNANS

1- Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Uludağ Ekonomi Tepesi 2023″ programına katılacak.

(Sakarya/09.15)

2- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, HackMasters Yarışı’na, TEKNOFEST 2023 Açılış Merasimi’ne, Keles Belediyesi Toplu Açılış Merasimi’ne, Şehreküstü Seçim Ofisi Açılış Merasimi’ne ve Tech-In Bursa Girişimcilik Merkezi Açılış Merasimi’ne iştirak edecek.

(İstanbul/10.00-11.45/Bursa/15.30-19.00)

3- Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Afyonkarahisar’da tarım dalı temsilcileriyle toplantı yapacak, AK Parti Vilayet Başkanlığı’nı ziyaret edecek, Kütahya’da tarım kesimi temsilcileriyle, köy ve mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirecek.

(Afyonkarahisar/10.30-14.00/Kütahya/17.00-19.30)

4- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Açılış Merasimi’ne katılacak.

(Adana/17.00)

5- Türkiye İstatistik Kurumu, ocak-mart periyodu turizm istatistikleri ile mart ayına ait hizmet üretici fiyat endeksi ve dış ticaret bilgilerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- Cumhurbaşkanı ve 28. Devir Milletvekili Genel Seçimi kapsamında yurt dışında sandık kurulan temsilciliklerde oy verme süreci devam ediyor.

GÜNCEL

1- Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji şenliği TEKNOFEST’in açılış gösterisi, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek.

(İstanbul/11.45)

2- Diyanet İşleri Lideri Ali Erbaş, Üsküp Yatılı Erkek Kur’an Kursu temel atma merasimine katılacak, Hızırbey Mescidi’nde cuma namazı kıldıracak, Altıyol Meydanı’nda “Kırklarelili Hemşehrilerimizle Dualarda Buluşuyoruz” Programı’na katılacak.

(Kırklareli/10.30/13.14/15.30)

3- TÜRK-İŞ Genel Lideri Ergün Atalay, konfederasyon genel merkezinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü programı ile 2023 Yılı Kamu Toplu İş Mukaveleleri Çerçeve Protokolü görüşmelerine ait basın toplantısı düzenleyecek.

(Ankara/11.00)

KÜLTÜR SANAT

1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Adana Müzesi’nin açılış merasimine katılacak.

(Adana/16.30)

SPOR

1- Spor Toto Muhteşem Lig’in 32. haftası Corendon Alanyaspor-HangiKredi Ümraniyespor maçıyla başlayacak.

(Antalya/20.00)

2- Spor Toto 1. Lig’in 35. haftasının açılış maçında Gençlerbirliği, Bodrumspor’u konuk edecek.

(Ankara/20.00)

3- Basketbol THY Avrupa Ligi’nin play-off çeyrek final ikinci maçında Fenerbahçe Beko, Yunanistan’ın Olympiakos grubuyla karşı karşıya gelecek.

(Pire/21.30)

4- Hentbol Bayanlar Üstün Lig’in play-off 1. tipinde İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Yenimahalle Belediyespor üçüncü maçta karşı karşıya gelecek.

(İzmir/16.30)

5- Formula 1’de dönemin 4. ayağı Azerbaycan Grand Prix’sinin sıralama çeşitleri yapılacak.

(Bakü/16.00)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, manzara, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir formda kullanılamaz. Abonelerimiz de kontrat kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, öteki kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Ters davrananlar hakkında hukuksal ve cezai her türlü müracaat hakkımız gizlidir.

Kaynak: AA / Yeni
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Çelik: Cumhurbaşkanımız küçük bir istirahat sonrası programlarına devam edecek (2)

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.